Realizacja dla:

Opis projektu:

Naszym zadaniem było stworzenie nie tylko strony internetowej, ale również produkcja serii filmów na różne platformy społecznościowe i odświeżenie oraz animacja logo, a wraz z czasem wdrożenie pierwszego produktu online. Sylwester jako trener personalny buduje swoją markę osobistą i w dobie cyfryzacji potrzebował wejść na wyższy level filmów na swoje social media, które będą budowały wiarygodność jego osoby, a także stronę internetową która to potwierdzi. Nasza współpraca trwa już ponad rok i konsekwentnie tworzymy filmy dla jego marki osobistej oraz wprowadzamy zmiany na stronie internetowej.

Wykorzystane technologie i sprzęt:

Do produkcji i edycji filmów wykorzystaliśmy profesjonalny sprzęt i oprogramowania takie jak: Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro, Adobe After Effects, DaVinci Resolve Studio, a do zbudowania strony użyliśmy WordPressa. Wykorzystaliśmy także system do zbierania i zarządzania bazą mailingową, aby ułatwić komunikację z potencjalnymi klientami oraz wdrożyliśmy funkcję sklepu, gdzie podopieczni Sylwestra mogą opłacać treningi personalne, plan treningowy online oraz e-booki.

Kamera i obiektywy

Canon R6 Mark II

Obiektyw Canon EF 24-105mm F4.0L,

Obiektyw Canon EF 50 mm F1.2L,

Obiekty Canon EF 16-35 F2.8L

Oświetlenie

Lampa Zhiyun Molus x100,

Lampa Zhiyun G200,

Lampy Quadralite Tuba LED

Softbox Quadralite Lantern 85cm

Softbox Quadralite Hexadecagon 90cm

2x Statyw oświetleniowy Quadralite Boom Multi

Dźwięk

Mikrofony Dji Mic,

DJI MIC tascam portacapture x8,

Dodatki

Gimbal Dji Ronin RS3 Pro Comb,

Monitor zewnętrzny Atomos Ninja V,

Statyw SmallRig Heavy-Duty Carbon,

Statyw Boczny Z Kolumną Smallrig Ct200.

Realizacja materiałów wideo:

W ramach produkcji wideo dla Sylwestra stworzyliśmy serię filmów na Instagrama, które promują jego usługi oraz motywują i edukują obecnych i potencjalnych klientów. Dodatkowo przygotowaliśmy filmy na YouTube, które poszerzają jego zasięg w sieci i pozwalają mu dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie treningów i aktywnego stylu życia.

Wdrożenie produktu:

Sylwester przygotował program treningowy dla osób początkujących, a naszym zadaniem było przygotować warstwę wizualną (okładka + wnętrze) oraz przekonwertować odpowiednio pliki do sprzedaży na jego sklepie online.

Zaprojektowaliśmy landingpage’a i całego e-booka wraz z okładką, grafikami do sklepu oraz do każdego ćwiczenia nagraliśmy krótkie filmy instruktażowe jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia i zostały one podlinkowane w e-booku, dzięki czemu kupujący mogą szybko zobaczyć film jak wykonać trening .

E-book miał 3 wersje, dla kobiet, dla mężczyzn oraz obydwa plany w jednym wraz z podzieleniem na 4/8/12 tygodni treningowych.

Wygląd i funkcjonalności:

Stworzyliśmy stronę wizytówkę, która zawiera opis usług, referencje klientów, stronę sklepu gdzie można zakupić treningi personalne stacjonarnie lub online, czy program treningowy w formie e-booka oraz możliwość kontaktu. Dodaliśmy również możliwość pobrania darmowego e-booka w zamian za zapis do newslettera, co pozwala Sylwestrowi budować bazę mailingową i utrzymywać kontakt z klientami.

Kolory i typografia:

#B0E444

#09090A

#FCFDFF

bebas neue

Poppins

Proces pracy:

Nasz proces pracy rozpoczął się od produkcji materiałów wideo. Współpracowaliśmy na każdym etapie projektu, uwzględniając sugestie i feedback Sylwestra. Następnie przystąpiliśmy do projektowania i tworzenia strony internetowej z uwzględnieniem najważniejszych funkcji oraz z utrzymaniem spójności z filami publikowanymi na Instagramie.

Osiągnięte cele:

Dzięki kompleksowemu podejściu do projektu Sylwester zyskał stronę internetową, gdzie klienci mogą nie tylko współpracować stacjonarnie, ale też online w formie planów treningowych, czy stałej opieki, a proces stał się o wiele łatwiejszy dla użytkowników dzięki bramce płatności. Baza mailingowa dała bezpośredni kontakt do najbardziej zaangażowanych obserwatorów Sylwestra, a profesjonalnie wyprodukowane materiały wideo, które skutecznie promują jego usługi zwiększają zaangażowanie klientów i sprzedaż treningów personalnych.

Opinia Naszego klienta

Od filmów na social media, po stronę internetową i wdrożenie ebooka. Panowie z NoSpace czyli Borys i Patryk wykonali świetna pracę. Strona internetowa zautomatyzowała mi sprzedaż pakietów treningowych – stacjonarnych jak i online, a z Borysem nagrywamy już ponad rok i moje konto na Instagramie urosło oraz dało możliwość kilku współprac ze znanymi markami. Panowie działają szybko, skutecznie i co najważniejsze wywiązują się ze swoich zadań wzorowo. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia z kim chce współpracować na dłużej.

Sylwester Szwajca
Trener personalny