Strona internetowa,

która przemawia do Twojej grupy docelowej.

Projektujemy strony, które nie tylko są estetyczne i szybkie, ale również skupiają się na osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Dlaczego strona internetowa da Ci przewagę nad konkurencją?

W dzisiejszych czasach posiadanie własnej strony internetowej to klucz do sukcesu w biznesie. W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, strona oferuje klarowną prezentację informacji, zawsze w tym samym miejscu, dostępną dla klientów o każdej porze. Zamiast przeszukiwać setki postów czy relacji, potencjalny klient może szybko znaleźć potrzebne informacje na jednej, łatwej w nawigacji stronie. Firmy, które polegają tylko na social mediach, mogą przekazywać informacje, ale często nie wyczerpują potrzeb klienta, a on może być niechętny do pokazywania swojej twarzy, pisząc do firmy w wiadomościach na mediach społecznościowych, bo nawet nie wie, czy tego produktu bądź usługi potrzebuje co może skutkować utratą potencjalnego klienta. Dzięki stronie internetowej, możemy jednorazowo napisać wyczerpujący opis produktu lub usługi, co gwarantuje, że informacje zostaną przekazane klientom zawsze na najwyższym poziomie. Strona internetowa działa jak nieustannie dostępny handlowiec, odpowiadając na pytania, umawiając na wizyty czy dostarczając materiały informacyjne. To skuteczny sposób na pozyskanie klientów, oferujący wygodę i efektywność komunikacji nie tylko Tobie automatyzując cześć zadań, ale przedewszystkim potencjalnym klientom szukającym informacji.

Ale to nie wszystko!

Pierwsze wrażenie:

Strona internetowa to często pierwszy punkt kontaktu klienta z Twoją firmą. Estetyczny i profesjonalny wygląd buduje pozytywne pierwsze wrażenie i tworzy zapamiętanie danej marki.

Jasne, prowadzisz instagrama i można powiedzieć, że to jest to samo – pod warunkiem, że masz grafika lub osobiście tworzysz posty w odpowiedniej kolorystyce i schemacie i masz wszystko zaplanowane, żeby wygląd Twojej tablicy budził zapamiętanie.

Dostępność 24/7:

Strona internetowa działa przez całą dobę, co oznacza, że potencjalni klienci mogą zapoznawać się z Twoją ofertą, zarezerwować usługi, czy dokonać zakupu w momencie kiedy nie ma u Ciebie w firmie żadnej osoby.

Sprzedaż online:

Jeśli oferujesz produkty online i sprzedajesz je przez maila, bądź wiadomość na social mediach, albo zamierzasz rozwijać biznes pod tym kątem, strona internetowa pozwala na prowadzenie sklepu internetowego, co może znacząco zwiększyć zasięg Twojej oferty, a przede wszystkim usprawni proces zakupowy.

Analiza danych i statystyk

Narzędzia analizy internetowej pozwalają śledzić zachowanie odwiedzających, co umożliwia dostosowanie strategii marketingowej do rzeczywistych preferencji klientów. Dla przykładu widzisz, że jedna z usług jest najcześciej odwiedzana, ale najmniej kupowana – dzięki temu wiesz, że pasowałoby się tej podstronie przyjrzeć i wprowadzić zmiany.

Widoczność w sieci

W obecnych czasach szukając jakiejkolwiek usługi bądź produktów pierwsze co robimy to wpisujemy je w Google. Posiadając tylko social media Twoje usługi czy produkty nie będą tak widoczne jak z wdrożoną stroną internetową

Wiarygodność i zaufanie:

Przedstawienie swojej firmy online buduje wiarygodność. Klienci często oczekują, że solidna firma posiada profesjonalną stronę internetową.

Często na social mediach pojawia się tak zwane fake konta. Skopiowanie zdjęciu i opisu profilu zajmuje kilka minut. W przypadku strony internetowej nie jest tak łatwo 🙂

Automatyzacja procesów:

Strona internetowa może wspierać optymalizację procesów biznesowych, np. poprzez umożliwienie zamówień online, umawianie spotkań, automatyczne wystawienie faktur, czy wysyłkę e-book’a.

Konkurencyjność

W wielu branżach brak strony internetowej może być postrzegany jako zacofanie. Posiadanie nowoczesnej strony daje sygnał, że jesteś konkurencyjny i gotów na nowoczesne rozwiązania.

Prezentacja portfolio

Możliwość prezentacji portfolio, referencji i historii klientów pozwala potwierdzić Twoje kompetencje i doświadczenie oraz uwiarygodnić Twoją osobę lub markę w sieci.

Podsumowując:

Podsumowując:

Bez Strony

Kilka cech, które omijają Twój biznes podczas budowania swojej marki w sieci.

Mało profesjonalny wizerunek

Brak śledzenia danych i analityki

Brak łatwej aktualizacji informacji

Ograniczony zasięg marketingowy

Brak dostępu do sprzedaży online

Ograniczenia w przedstawieniu oferty

Posiadając Stronę

Kilka cech, które wzmacniają Twój biznes podczas budowania swojej marki w sieci.

Wzbudzasz wiarygodność

Jesteś dostępny 24/h

Budujesz globalną widoczność

Profesjonalne pierwsze wrażenie

Skuteczna komunikacja

Elastyczność w marketingu

Prowadzenie klienta do konwersji

Wizja, którą można zobaczyć.

Jedno kliknięcie może oznaczać początek wielkich rzeczy – zamień swoje pomysły w rzeczywistość.

Porozmawiajmy o tym co możemy dla Ciebie stworzyć.

Jakie rodzaje stron robimy?


Na czym się skupiamy?

Responsywny design

Dla doskonałej wygody na każdym urządzeniu. Laptopie, komputerze, tablecie, czy telefonie.

Nastawione na cel

Projektujemy strony z myślą o zwiększeniu konwersji i skuteczności Twojego biznesu.

Szybkość i wydajność

Zapewnimy, że Twoja strona będzie szybka i efektywna, co przekłada się na pozytywne doświadczenia użytkowników.

Intuicyjna nawigacja

Projektujemy intuicyjne nawigacje, aby odwiedzający łatwo odnajdywali potrzebne informacje.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy dostępni, aby w razie potrzeby pomoc ze wsparciem technicznym np. po oddaniu projektu strony internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarek

Strony internetowe, które budujemy są przyjazne dla wyszukiwarek przez co będą lepiej widoczne podczas „googlowania” .

Elastyczne rozwiązania

Nasze projekty są skalowalne, aby rosnąć wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Zgodne z Trendami

Dążymy do zastosowania najnowszych trendów projektowania, aby Twoja strona prezentowała się nowocześnie.

Kompresja obrazów

Dbamy o kompresowanie obrazów i grafik na stronie internetowej, aby zmniejszyć ich rozmiar i przyspieszyć czas ładowania strony.

Prosta Administracja

Zapewnimy łatwą administrację, abyś mógł samodzielnie zarządzać treścią swojej strony.

Skuteczna Integracja

Integrujemy Twoją stronę z narzędziami marketingowymi i techniczymi, abyś mógł efektywnie promować swoje produkty lub usługi i przesyłać dane do zewnętrznych narzędzi.

W jaki sposób Twoja strona jest tworzona ?

Pierwsza rozmowa

Rozpoczynamy od nieformalnej rozmowy, podczas której zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami, celami biznesowymi i pomysłami na stronę internetową.

Przeprowadzamy analizę Twoich potrzeb, identyfikujemy grupę docelową oraz określamy główne cele, jakie chcesz osiągnąć za pomocą nowej strony oraz jakich funkcjonalności potrzebujemy użyć.

Następnie wysyłamy oferte – w momencie akceptacji przesyłamy umowę do podpisu.

Planujemy układ strony

Przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby zebrać niezbędne informacje dotyczące treści, grafiki, funkcji oraz ogólnej wizji strony.

Tworzymy mapę strony, czyli strukturalne przedstawienie, jak strona będzie zorganizowana, aby zapewnić intuicyjną nawigację dla odwiedzających.

Opracowujemy pierwszy szkic strony, tzw. wireframe, aby wizualnie przedstawić Ci jej układ.

Tworzymy wyrózniki

Przechodzimy do opracowywania unikalnego designu graficznego, dostosowanego do Twojej marki, z naciskiem na estetykę, kolorystykę i czytelność.

Dodajemy interaktywne elementy, takie jak przyciski, animacje czy sekcje, które wyróżnią Twoją stronę i uczynią ją atrakcyjną dla użytkowników.

Wdrażamy

Przechodzimy do procesu przekształcania projektu na funkcjonalną stronę internetową.

Dokładnie testujemy każdą funkcję strony, zapewniając, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami przed oficjalnym oddaniem całego projektu.

Wdrażamy stronę na serwerze, dbając o optymalizację dla szybkiego ładowania i dostosowanie do różnych urządzeń.

Sztuka tworzenia

zaczyna się od rozmowy

Za każdym przyciskiem kryją się nowe możliwości. Kliknij, podziel się z nami swoimi pomysłami, a my zadzwonimy porozmawiać o Twoim projekcie.

Kliknij poniżej i zacznijmy od rozmowy.

Opinie klientów

Od filmów na social media, po stronę internetową i wdrożenie ebooka. Panowie z NoSpace czyli Borys i Patryk wykonali świetna pracę. Strona internetowa zautomatyzowała mi sprzedaż pakietów treningowych – stacjonarnych jak i online, a z Borysem nagrywamy już ponad rok i moje konto na Instagramie urosło oraz dało możliwość kilku współprac ze znanymi markami. Panowie działają szybko, skutecznie i co najważniejsze wywiązują się ze swoich zadań wzorowo. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia z kim chce współpracować na dłużej.

Sylwester Szwajca
Trener personalny

Dziękuuuuuuję :)) za mega współpracę. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak to może wyglądać 🙂 Będę Was polecać wszem i wobec, jeśli tylko pojawi się opcja, a mam nadzieję, że jeszcze coś razem podziałamy 🙂 Pewnie będą mi wpadać nowe pomysły i coś do zrobienia przy stronie.

Katarzyna Byjoś
Twarz Poza Czasem

NoSpace stworzył dla mnie piękną i intuicyjną stronę. Na wszystkim na czym mi zależało zostało wprowadzone, a przy okazji zaproponowano mi lepsze rozwiązania poszczególnych funkcji. Pan Patryk był bardzo zaangażowany i wykazał się wielka cierpliwością.

Karolina Mituś
Dietetyk

Doskonały kontakt w trakcie realizacji zlecenia i dotrzymanie terminów co obecnie rzadko się zdarza, a wszystkie moje uwagi czy propozycję zostały wprowadzone. Polecam 🙂

Piotr Sołtysik
Termo-Instal

Ostatnie projekty

 • Karolina Mituś

  Stworzyliśmy stronę internetową dla Karoliny, konsultantki dietetycznej, której zależało, aby swoje usługi mogła obsługiwać w jednym miejscu. Zadaniem było nie tylko zaprezentowanie jej oferty, ale…

  Czytaj więcej
 • Termo-Instal

  Stworzyliśmy nową wersję strony internetowej dla firmy Termo-Instal, specjalizującej się w świadczeniu usług wodno-kanalizacyjnych. Naszym głównym celem było odświeżenie strony, nadając jej bardziej atrakcyjny wygląd…

  Czytaj więcej
 • Twarz Poza Czasem

  Dla Firmy Twarz Poza Czasem stworzyliśmy stronę internetową, która oferuje wszelkiego rodzaju wskazówki dotyczące naturalnego piękna. Naszym głównym celem było stworzenie platformy, która nie tylko…

  Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Cena utworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar witryny, liczba użytych grafik i animacji, oraz obecność niestandardowych funkcji. Dodatkowo, istotne jest czy preferujesz przygotować treści samodzielnie czy zlecić to zadanie nam. Całkowity koszt tworzenia strony www mieści się w zakresie od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych.

Tworzenie nowej strony to sprawa niezwykle indywidualna. Okres realizacji projektu jest podatny na wpływ różnych czynników, takich jak stopień skomplikowania strony, zakres prac, nietypowa liczba poprawek, czy opóźnienie w dostarczeniu niezbędnych materiałów. Całkowity czas, jaki jest potrzebny do sfinalizowania projektu strony internetowej, waha się od dwóch tygodni do kilku miesięcy, zależnie od konkretnych wielkości i wymagań konkretnej strony.

Tak. Strona będzie wyświetlać się prawidłowo nie tylko na telefonach, ale i na tabletach, laptopach, czy monitorach.

Gdy odwiedzający Twoją witrynę nie dokonują zakupu / rezerwacji mimo jej odwiedzenia, prawdopodobnie napotykają na braki odpowiednich informacji, bądź nie mają wskaznego tak zwanego CTA (Call To Action) a na język polski jest to wezwanie do działania, czyli nakierowanie co mają zrobić. Zmiana strony może znacząco zwiększyć ilość bezpośrednich sprzedaży / rezerwacji. Jednocześnie strona sama w sobie może okazać się niewystarczająca bez dodatkowych działań marketingowych.

Tak, stronę internetową możesz rozbudować samodzielnie dzięki WordPressowi lub z nami.

Oczywiście. Oferujemy rozwiązania CMS WordPress, które umożliwiają łatwe zarządzanie treściami bez konieczności zaawansowanej wiedzy technicznej.

Zapewniamy wsparcie techniczne po uruchomieniu strony, aby rozwiązywać ewentualne problemy, czy dodawać nowe funkcjonalności.

Nie. Stawiamy strony na Twoim hostingu, natomiast doradzamy jaki hosting wybrać.